Роздільнянські рятувальники разом з правоохоронцями провели профілактичний рейд щодо попередження пожеж у лісових масивах

17 червня 2020 року співробітники Роздільнянського міськрайонного районного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області разом з працівниками Роздільнянського відділу поліції ГУ НП в Одеській області провели профілактичну роботу серед мешканців м. Роздільна щодо попередження пожеж у лісових масивах.

Під час заходу в урочищі «Роздільна» (площа рятувальники та правоохоронці довели громадянам – основні вимоги пожежної безпеки під час перебування у лісових масивах. Зокрема,  вони розповіли  відпочивальникам про заборону розведення вогню у лісу, спалювання сухої рослинності та суворо попередили про адміністративну та кримінальну відповідальність за навмисний підпал лісових масивів. Адже, порушення елементарних правил пожежної безпеки у лісі, може стати причиною масштабної пожежі.

Фахівці ДСНС України роздали листівки та пам’ятки мешканцям з нагадуванням правил пожежної безпеки під час відпочинку у природних екосистемах, які допоможуть уникнути пожеж та зберегти довкілля.

 

Також, рятувальники та поліціанти звернули увагу на вжиття заходів щодо обмеження в’їзду на територію лісу, наявність мінералізованих смуг для недопущення розповсюдження пожеж, а також перевірили у працівників ДП «Одеське лісове господарство – Роздільнянське лісництво» наявність та стан засобів пожежогасіння.

Начальник Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області – Сергій Кузьменко, укотре звернувся до мешканців Роздільнянського району, неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час літнього пожежонебезпечного періоду!

Шановні громадяни!

У літній пожежонебезпечний період імовірність виникнення загорань у лісових масивах надзвичайно висока. Закликаємо Вас, не провокувати пожежі на відкритих територіях і лісових масивах та дотримуватися правил пожежної безпеки в екосистемах. Категорично забороняється:

  • створювати смітники та спалювати відходи;
  • розводити багаття у лісі та лісосмугах;
  • палити, кидати у лісі та лісосмугах непогашені сірники та недопалки;
  • залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
  • спалювати стерню та рослинні залишки на сільськогосподарських полях;
  • дозволяти дітям бавитися сірниками та запальничками.

Важливо! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

                                                      Сергій ШМОРГАЛ,

                                                   Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                   ГУ ДСНС України в Одеській області

Залиште свій коментар