У Яковлівці відбулися новорічні свята для дітей

Феєричне новорічне свято завітало до Яковлівки. В ошатному Будинку культури для місцевої дітвори показали цікаву театральну виставу, ролі в якій виконували місцеві працівники культури, школи, дитсадка та найактивніші батьки.

Завідуюча Будинком культури Тетяна Айдарашвілі та художній керівник Олена Процюк доклали всіх зусиль, аби подарувати справжню казку маленьким яковлівчанам. Школярі, вихованці місцевого садочка та інші дітки, затамувавши подих, спостерігали за дійством. Вони цього дня мали змогу вдягти карнавальні костюми і стати активними глядачами та веселими учасниками яскравого маскараду.

Також яскраві новорічні ранки яковлівському дитячому садочку «Пролісок». Як завжди, вони вирізнялися креативністю та сучасними сценаріями, про що завжди турбується талановитий колектив садочка. Безмежне задоволення отримали не лише дітки, а й батьки. Різнобарвні костюми, цікаві новорічні декорації та талановита гра героїв-працівників садочка подарували море позитивних емоцій та налаштували на новорічний лад усіх присутніх.

 

Детальніше у друкованій версії газети “Вперед”.

Залиште свій коментар