У Яковлівці започаткували кубок пам᾽яті О.Г. Щербатюка

У суботу, 20 жовтня на стадіоні с. Яковлівка вперше відбувся розіграш кубку пам’яті вчителя фізичної культури Яковлівської ЗОШ, Відмінника освіти України, багаторічного тренера сільської збірної, талановитого наставника численних професійних спортсменів та просто любителів спорту О. Г. Щербатюка.

Перед початком спортивних змагань рідні та друзі, колишні учні та колеги відвідали могилу Олександра Григоровича на місцевому кладовищі.

Відкриваючи змагання, сільський голова В.С. Павличенко добрим словом згадала свого колегу, з яким свого часу працювали в одному колективі, та побажала сил та витримки родині Щербатюків. Також до слова запрошувались колишні учні та колеги Олександра Григоровича: Олексій Ключников, Геннадій Келлєр, В’ячеслав Довжанський та інші.

Участь у розіграші кубку взяли 4 команди. Призові місця розподілились наступним чином: третє місце – ФК м. Роздільна, друге – ФК сел. Лиманське, а переможне перше місце та кубок дістався команді «Вікторія» с. Яковлівка.

Головним суддею змагань був Олександр Попов, а суддею в полі – однокласник, колега та друг О.Г. Щербатюка Анатолій Кулаков.

У кожній з команд-учасниць були визначені кращі гравці. Серед яковлівських футболістів це звання отримали два сини Олександра Григоровича – Денис та Олексій Щербатюки. Останній, до речі, наразі є тренером яковлівської футбольної команди, займається підготовкою молодих спортсменів.

Під час футбольного турніру було запропоновано назвати стадіон с. Яковлівка на честь О.Г. Щербатюка.

По завершенні змагань всі були запрошені на поминальний обід. Родина покійного та члени яковлівської футбольної команди вдячні спонсорам та організаторам турніру.

Рік тому не стало цієї доброї людини, Вчителя з великої літери, але пам’ять про нього житиме у серцях багатьох поколінь його учнів. Пам’ять безсмертна!

Роман ГАНГАН.

Залиште свій коментар