У Яковлівці відбувся турнір пам’яті Олександра Щербатюка

У минулому році в Яковлівці був започаткований турнір з баскетболу, приурочений 60-річчю талановитого вчителя фізичної культури, багаторічного наставника, досвідченого тренера багатьох поколінь сільських спортсменів Олександра Григоровича Щербатюка, який напередодні передчасно пішов у Вічність. Як і було заплановано організаторами турніру, його зробили традиційним. І цього року 10 лютого зібралася чисельна когорта випускників та учнів Олександра Григоровича, щоб пом’янути свого вчителя та наставника і показати гарну гру.

На відкритті турніру слово мали колеги покійного вчителя: заступник директора школи з навчально-виховної роботи Яковлівської ЗОШ Сергій Голдаєв, начальник спортивно-масової роботи РС «Спартак» Володимир Зімін та директор школи минулих років, Заслужений працівник освіти України Зінаїда Ключникова. Вчителя, який назавжди залишиться в пам’яті своїх учнів, вихованців, всі присутні пом’янули хвилиною мовчання.

Учасниками турніру стали шість команд: чотири – місцевих та гості – баскетболісти з Роздільної і збірна команда вчителів району. У запеклій боротьбі до фіналу дійшли команди «Спартак» (Роздільна) та основна команда с. Яковлівка, на чолі з капітаном команди – сином Олександра Григоровича Олексієм. Кубок вибороли спартаківці.

Команда, яка посіла друге місце

Третє місце в напруженій боротьбі зі збірною вчителів отримали ветерани с. Яковлівка, під керівництвом капітана команди – старшого сина О.Г. Щербатюка Дениса.

 

Кращими гравцями турніру стали Денис і Олексій Щербатюки та гравець «Спартака» Олександр Устіч. Вони отримали грошову винагороду, яку вручив начальник спортивно-масової роботи РС «Спартак» Володимир Зімін. Також Володимир Миколайович нагородив синів О.Г. Щербатюка почесними баскетбольними медалями.

Дружина, вся родина та вихованці Олександра Григоровича запросили всіх на спільний поминальний обід.

Роман ГАНГАН,

с. Яковлівка.

 

 

Залиште свій коментар