У Степовій ЗОШ завжди раді випускникам

Школа, дитинство, юність… Існує давня традиція на початку лютого  збирати випускників в стінах рідної школи. Так, 2 лютого в теплій, родинній атмосфері під гаслом «Ми Вам завжди раді», зібралися випускники ювілейних випусків Степової ЗОШ.

Зустріч з шкільним минулим – це завжди свято і можливість пригадати добрих друзів; цікаві уроки, веселі перерви; походи, поїздки на екскурсії разом з класом та  час подякувати  мудрим вчителям.

У привітальному слові  директор школи Новосьолова Є.О.  підкреслила, що найбільша гордість школи, її жива історія  – це  наші випускники і як важливо підтримувати  зв’язок усіх поколінь,  як єдність  шкільної спільноти.

Гості  знову поринули в шкільне життя:  переглянули цікавий відеофільм про свою школу; зазначили, що школа живе і розвивається; має свої таланти; продовжує і примножує шкільні традиції і загальнодержавні  у відповідності до нової історії України. Охоче брали участь в різноманітних  конкурсах, радо ділилися спогадами про своє шкільне життя, щиро висловлювали напутні побажання сьогоднішнім учням (Шуть Л., Чорба М.).

Найбільш активними були випускники  40-річного ювілейного випуску (1979 рік) –  Румянцев О., Косинська Т., Мануйленко І.,  Корольова С.,  Чорба М., Макар А., Васьковський В.,  Епнер В., Шуть Л.; Протащук М. (2004 рік); Каліновський Р. (2007 рік); Манкош Б. (2014 рік); минулорічні випускники 2018 рік – Гінкул І., Макар  О., Скрипка Н., Вовненко В., Алібаєва В.;  Гончарук Д.(2017 рік) та інші.

Очільники учнівського самоврядування  Кот О. (11 клас),  Дорожняк В. (9 клас); учні 8-11 класів та дівчата з шкільного вокально-танцювального ансамблю  під керівництвом Лещинської С.Я., Алібаєвої В. своїми виступами  зробили вечір цікавим, дотепним, урочистим.

Час зустрічі швидко збіг, але подарував гостям  незабутні враження, приємні спогади та тепло сердець усіх присутніх.

Після святкової програми випускники разом з учасниками зробили спільне фото на згадку, пообіцявши  наступного разу знову зустрітись  у стінах рідної школи.

Успіхів Вам всім, випускники  школи, вчителі, учні!

Випускники Степової ЗОШ.

 

Залиште свій коментар