У с. Яковлівка Роздільнянського району відзначили храм села, фото

Теплі сонячні промінці додали гарного настрою святково налаштованій громаді села Яковлівка, яка традиційно 14 жовтня зібралась, аби відзначити храм села.

Затишний, комфортний, світлий та теплий Будинок культури гостинно відчинив свої двері для всіх бажаючих. Сюди поспішала малеча, прямувала молодь та люди поважного віку не лише з Яковлівки, а й сусідніх сіл.

На святковому концерті за традицією, нагороджували яковлівчан у різних номінаціях. Крім грамот, подяк, квітів вручалися і цінні подарунки, придбані на кошти щедрих спонсорів. Серед номінантів та нагороджених була і місцева футбольна команда під керівництвом О.О. Щербатюка, яка показує гарні результати на чемпіонатах різних рівнів.

Цікаві різноманітні художні номери показали і місцеві артисти – вихованці ДНЗ «Пролісок», учні та вчителі місцевої школи та інші мешканці сільради.

Ніхто не знає скільки років Яковлівці, бо не відомі точні історичні дані про те, коли засноване село. Тому щороку святкують яковлівчани гучно, як на поважному ювілеї.

Є така прикмета: яка погода на Покрову, такою вся зима буде. Цьогорічна Покрова була досить незвичайною – такої сонячної та теплої погоди цього дня не було вже багато років. Тож, сподіваємось на теплу економну зиму.

 Детальніше про святкування у друкованій версії газети “Вперед”.

Залиште свій коментар