У с. Лучинське горіли надвірні споруди

6 листопада о 18.07 на пункт ДПРЧ № 32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Лучинське горить надвірна споруда. За 17 хвилин роздільнянські рятувальники локалізували, а за 45 хвилин ліквідували пожежу та врятували від полум’я поруч розташований приватний будинок. Вогонь пошкодив дах на площі 5 м². Загиблих та постраждалих немає. Ймовірна причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при монтажі пічного опалення (недоліки конструкції пічного опалення).

9 листопада о 23.48 надійшло повідомлення про те, що у с. Бецилове горить надвірна споруда. За 30 хвилин роздільнянські рятувальники локалізували, а за годину ліквідували пожежу та врятували від полум’я поруч розташований приватний будинок. Вогонь пошкодив дах, дрова та піч на загальній площі 10 м². Причина пожежі встановлюється. Загиблих та постраждалих – немає.

Загалом, від початку 2018 року на території Роздільнянського району сталося 182 пожежі, внаслідок яких загинуло двоє людей. Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області вкотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті – не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою – пічного опалення, електропобутових та газових приладів та у жодному разі, не дозволяйте дітям бавитися сірниками, розводити вогонь і залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих. Бережіть своє життя та оточуючих!

Сергій ШМОРГАЛ,

провідний спеціаліст Роздільнянського міськрайонного відділу

ГУ ДСНС України в Одеській області.

Залиште свій коментар