У Роздільнянському районі поліцейські відвідали родини, в яких діти тривалий час пропускали дистанційні уроки

Правоохоронці переконалися, що у школярів є необхідне для навчання приладдя, і звернули увагу батьків на те, що вони несуть відповідальність за присутність дітей на уроках. Крім того, багатодітним сім’ям, які потребували допомоги через скрутне становище, посадовці доставили дитяче харчування, підгузки та інші необхідні речі.

у роздільнянському районі поліцейські відвідали родини, в який діти тривалий час пропускали дистанційні уроки в школахПро учнів навчальних закладів Роздільнянщини, які систематично й без поважних причин прогулюють уроки, до поліції повідомили освітяни. Правоохоронці разом з представниками служби у справах дітей завітали до 27-ми родин і з’ясували: діти мають необхідні умови для дистанційного навчання, однак пропускають заняття без відома дорослих, коли ті на роботі, або тому що працюють разом з батьками.

у роздільнянському районі поліцейські відвідали родини, в який діти тривалий час пропускали дистанційні уроки в школаху роздільнянському районі поліцейські відвідали родини, в який діти тривалий час пропускали дистанційні уроки в школах

Поліцейські та соцпрацівники поспілкувалися з усіма членами сімей і нагадали їм про їхні обов’язки. Обов’язок батьків – слідкувати за навчанням дітей, а дітей – гарно вчитися, адже від того, наскільки старанними вони будуть, залежить їхнє майбутнє.

«Відносно 22-х батьків поліцейські склали адміністративні матеріали за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо навчання неповнолітніх дітей, що передбачено частиною 1 статті 184 КУпАП. Інші відбулися попередженням, бо вже почали надолужувати з дітьми те, що пропустили», – прокоментував старший інспектор з ювенальної превенції Олексій Дмитренко.

Джерело: Роздільнянский районний відділ поліції Одеської області

Коментарі

  • Глеб

    Пусть будет так. В Москве можно обратиться к Виктории Зязиной, вот ее контакт https://t.me/kardio_russia , по сердечно-сосудистым заболеваниям одна из лучших

Залиште свій коментар