День передплатника в Роздільній

Незважаючи на популярність електронних засобів масової інформації, яка з року в рік зростає, друковані видання мають чимало своїх постійних шанувальників. З метою залучення мешканців Роздільнянщини до передплатної кампанії на 2023 рік в Роздільнянському відділенні поштового зв’язку відбувся День передплатника. Сюди завітали роздільнянці, які вирішили оформити передплату на улюблені друковані видання.

До Дня передплатника долучилися і працівники районної газети «Вперед». Окрім оформлення передплати, у людей була можливість поспілкуватися з головним редактором видання Наталією Буковською та озвучити нагальні потреби у висвітленні тієї чи іншої проблематики на шпальтах районки.

Зауважимо, що кожна гривня від місячної передплати на району газету «Вперед» буде направлена на допомогу Збройним Силам України!

Передплата кампанія триває. Запрошуємо усіх жителів Роздільнянщини приєднатися до широкого кола шанувальників районки та оформити передплату на 2023 рік.

До відома!

Вартість передплати становить:

  • на місяць – 40 грн
  • на квартал – 120 грн
  • на півроку – 240 грн
  • на рік – 480 грн

(без урахування поштових послуг)

Газету “Вперед” можна передплатити:

  • У відділеннях зв’язку та пересувних відділеннях АТ “Укрпошта”.
  • Якщо ви не бажаєте сплачувати додаткові послуги, можете оформити передплату в редакції, в газетному кіоску по вул. Привокзальна, а також на базарі,  у контейнері № 58. У такому випадку потрібно забирати газету в день її виходу (чи в будь-який зручний для вас робочий час) у тому місці, де ви зробили передплату.
  • Також можна оформити електронну передплату на сайті видання http://vpered.od.ua .
    У даному випадку газета приходитиме на вашу електронну адресу зранку в день її виходу.

Залишайтесь з нами сьогодні, завтра і завжди!

Залиште свій коментар