У Роздільнянському районі діє вже 22 “ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ”

На центральній площі м. Роздільна замінено палатку мобільного «ПУНКТУ НЕЗЛАМНОСТІ». Відтепер вона просторіша, зручніша та краще тримає тепло. Нагадаємо, що ще один мобільний «ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ» розташований на території Роздільнянського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області (вул. Європейська, 48).

Відтак, станом на 5 грудня, в Роздільнянському районі створено та діє вже 23 стаціонарних «ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ». Дев’ять із них розташовані у приміщеннях органів місцевого самоврядування (міській, селищних, сільських радах), десять – на базі комунальних закладів громад району, один – у Роздільнянській районній військовій адміністрації, три – у підрозділах ДСНС Роздільної, Великомихайлівки та Захарівки.


Читайте також: «ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ»: де знаходяться і для чого створені (відео)


Всі зазначені пункти працюють цілодобово. В разі потреби люди можуть зарядити електронні пристрої, отримати інформацію про поточну ситуацію, скористатися інтернет-зв’язком, зігрітися, випити теплих напоїв. Також створений дитячий куточок, де можуть розважитися діти.

Пункти працюють під наглядом працівників ДСНС та військовослужбовців, які чергують тут цілодобово, контролюють ситуацію, забезпечують безперебійну роботу буржуйок та допомагають відвідувачам за потреби.

Залиште свій коментар