«ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ»: де знаходяться і для чого створені

У Роздільнянському районі створено та діє 13 «Пунктів незламності». Дев’ять із них розташовані у приміщеннях органів місцевого самоврядування (міській, селищних, сільських радах), три – у підрозділах ДСНС: Роздільної, Великомихайлівки та Захарівки, один – у Роздільнянській районній військовій адміністрації.

Крім того, на території Роздільнянського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області (вул. Європейська, 48) та на центральній площі м. Роздільна розгорнуто мобільні «Пункт незламності». Всі зазначені пункти працюють цілодобово. В разі потреби люди зможуть зарядити електронні пристрої, отримати інформацію про поточну ситуацію, скористатися інтернет зв’язком, зігрітися, випити теплих напоїв. Також створений дитячий куточок, де можуть розважитися діти.

Як зазначив начальник 5-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області , підполковник служби цивільного захисту Олександр Журба, пункти працюють під наглядом працівників ДСНС та військовослужбовців, які чергують тут цілодобово, контролюють ситуацію, забезпечують безперебійну роботу буржуйок та допомагають відвідувачам за потреби. Ці пункти дійсно користуються попитом. Дехто приходить погрітися, випити кави та зарядити телефон. Є й такі, що приходять сюди попрацювати з ноутбуками, переважно студентська молодь.

Вдома світла немає, усі гаджети потрібно підзарядити, тому прийшов до пункту, щоб першочергово виконати завдання, поставлені викладачами, а також попрацювати, адже маю роботу дистанційно, – зазначив Костянтин Полтавцев, студент Одеського економічного університету.

Дуже доброзичлива атмосфера, і це радує. У всьому, про що не попросиш, тобі допоможуть і скоординують. Я приїхала сюди з вул. Київська , щоб підзарядити телефон, бо всю ніч не було світла, – поділилася своїми враженнями роздільнянка Людмила Василівна.

Переможемо зиму разом!

Наш кор.

Залиште свій коментар