У Роздільній відзначили престольне свято на честь Святителя Інокентія, фото

Сьогодні, 7 червня, православна громада  відзначила День пам’яті Святителя Інокентія, на честь якого  в нашому місті збудовано чудовий храм.

Зрання на спільну молитву та святкову літургію завітало багато роздільнянців та гостей міста, аби розділити радість цього свята. Храм цього дня був по особливому гарним, прикрашений квітами.

Богослужіння справив Архіпастир – Владика Алексій, який тепло привітав всіх з престольним святом та розповів багато цікавих фактів з життя та діяльності Святителя Інокентія, який віддано служив Богу та православній церкві.

Завітав на це свято й депутат Верховної Ради України VIII скликання Олексадр Пресман, який є головним меценатом будівництва та очікуваним гостей на цьому святі.

Детально  про історію становлення храму Святителя Інокентія в Роздільній розповів напередодні на сторінках його настоятель, протоієрей отець Олександр (Судома). Матеріал називається “У День пам’яті Святителя Інокентія чекаємо на наше престольне свято”, газета №22 (11525) від 31 травня 2019 року.

 

 

Залиште свій коментар