На Роздільнянщині розпочали свою роботу літні пришкільні майданчики

З початку тижня розпочали свою роботу 12 пришкільних оздоровчих таборів з денним перебуванням. Всього заплановано оздоровити 500 дітей.

В таборах організовані загони, кожний загін має девіз, пісню та свою власну речівку. Стіннівки загонів також не мають якогось певного зразка, але завжди пов’язані з вибраною назвою. Найбільш популярними рубриками газет є: «Про нас» (чому ми вибрали таку назву загону); «Цікавинки з життя загону»; «Наші захоплення»; власні колонки, до яких діти додають свої творчі особисті роботи (вірші, твори-мініатюри, малюнки) або інформацію, що їх зацікавила.

Кожний загін розміщується в окремому класному приміщенні. Затишок і комфорт у цих приміщеннях – це окрема гордість вихованців, бо створюється безпосередньо за їх участю.

Діти з великим бажанням працюють над іміджем свого загону. Ця робота сприяє мобілізації та згуртуванню, усвідомленню, що ви – члени однієї команди.

Із першого дня в таборі розпочинається змагання між загонами. На ранковій лінійці оголошуються плани заходів на день, а на вечірній – підбиваються підсумки, нагороджуються переможці конкурсів і змагань та оголошуються завдання на наступний день. Виховна робота у пришкільних оздоровчих таборів з денним перебуванням базується на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчої справи й полягає у проведенні кожного дня змістовної, цікавої, активної справи. Звичайно, що реалізація завдань змісту роботи залежить від педагогічного колективу, його виховного потенціалу та майстерності. На чолі кожного загону у пришкільному оздоровчому таборі стоїть педагог-вихователь, який забезпечує виконання дітьми розпорядку дня, організовує їх побут і спільно з вожатими готує та проводить оздоровчі та виховні заходи згідно з режимом дня та планом виховної роботи табору. Ще в загонах за власним бажанням з великим задоволенням працюють вожаті – школярі старших класів. Це дозволяє реалізувати всі заплановані виховні заходи.

Спортивно-оздоровчий напрям роботи включає в себе різноманітні спортивні змагання (веселі старти, козацькі розваги, футбольний турнір, турнір із шахів). За проведення цих заходів на належному рівні відповідають учителі фізичного виховання. Кожний ранок у таборах починається з ранкової гімнастики, яку проводять вожаті на свіжому повітрі в затишних куточках шкільного подвір’я.

Плани виховної роботи насичений різноманітними заходами та складається з урахуванням побажань дітей.

Райдержадміністрація.

 

Залиште свій коментар