У Роздільній відкрито “Вікно життя”

Сьогодні, 12 вересня, у Роздільнянській ЦРЛ, за участі керівництва району та міста, адміністрації лікарні, було відкрито “Вікно життя” – місце, де мати (і не лише) може залишити дитину таємно і без будь-якого переслідування. Після цього немовлям займатимуться соціальні служби та держава.

Мотивацією для даного проєкту в Одесі  стало те, що в підвалі в місті було знайдено тіло немовля… У пошуках аналогічних даних  встановили, що це непоодинокий, а масовий випадок, і не тільки в підвалах знаходять дитячі тіла… Тіла закопані в городах і навіть у вигрібних ямах …

Організатори проєкту після доступу до всієї цієї інформації, не стали довго обговорювати дикість того, що відбувається, нарікати на недовершеність цього світу, а також на дику неадекватність «людей»… Було вирішено піти шляхом пошуку хоча б часткового вирішення проблеми і так дізнались про існування “ВІКОН ЖИТТЯ”. Їх вирішено поставити в кожному районі міста Одеси та населених пунктах області. В Роздільній, до речі, на теренах нашої області таке вікно є першим. В Одесі  вже  працюють 5 “Вікон життя”. Загалом по України їх 20 і 30 немовлят вже були віддані до них… Організували цю роботу на теренах Одещини представники соціальної платформи  “Добра справа”.

Детальніше про “Вікна життя” можна дізнатися на їх офіційному сайті: “ОКНО ЖИЗНИ”

Залиште свій коментар