У Роздільній відкрито Товариство польської культури

26 листопада 2016 р. в Роздільній відбулося урочисте відкриття Товариства польської культури ім. св.Йоана Павла ІІ при римо-католицькій парафії Божого Милосердя. Товариство створилося за ініціативою мешканців м.Роздільна і за підтримки парафії Божого Милосердя.

роздільна товариство польської культури

Урочистості відбувалися за участю Генерального консула Республіки Польща в Одесі Даріуша Шевчика, який приїхав з дружиною, представників Місії ЄС Беати Дубянської і Мирослава Лайло, мера Роздільної В.О.Шовкалюка, представників Роздільнянської міської ради й представників польського товариства з Одеси.  В рамках заходу відбулися концерти учнів музичної школи м. Роздільної класу Р.В.Гімбри і хору «Польська нота» з Одеси на чолі із диригентом В.Пайгертом. Після Служби Божої запрошені гості офіційно привітали президента й членів новоствореного Товариства, а також настоятеля парафії о.Яна Даргевича і вікарія парафії о.Павла Станяшка.  Наприкінці, після спільної молитви за мир і за жертви Голодомору, усі присутні були запрошені до святкового столу.

Товариство польської культури в Роздільній запрошує до участі усіх бажаючих, хто має польське походження або цікавиться польською культурою. Більш детальну інформацію можна отримати щонеділі після Служби Божої в парафії Божого Милосердя (вул. Європейська, 21) о 09.00.

роздільна товариство польської культури

роздільна товариство польської культури

Залиште свій коментар