У Роздільній відбувся 5-й районний фестиваль вертепів та колядницьких колективів

П’ЯТИЙ районний фестиваль вертепів та колядницьких колективів відбувся у нашому місті 15 січня на площі біля Палацу культури. Участь брали творчі колективи з усіх територіальних громад об’єднаного Роздільнянського району. А саме: Роздільнянської, Лиманської, Степанівської, Великомихайлівської, Цебриківської, Великоплосківської, Новоборисівської, Захарівської та Затишанської ТГ.

Стартував фестиваль з урочистої вертепної ходи центром міста: від площі біля Палацу культури через вул. Європейську, площу біля райдержадміністрації, міський парк та базар. Учасники щиро привітали перехожих зі світлим святом Різдва Христового, а також новорічними святами, виконавши відомі колядки. У вертепній ході взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Приходько та Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк. Керівники після завершення ходи, на початку фестивалю звернулися зі сцени до присутніх з теплими поздоровленнями зі святами, побажали гарних виступів та настрою.

Цей фестиваль вже п’ятий рік поспіль об’єднує район (тепер вже у новому складі) і дарує роздільнянцям та гостям можливість почути відомі колядки від місцевих виконавців, які додають їм свого звучання, та долучитися до українських традицій. Відзначимо, що яскраві виступи глядачам цьогоріч подарували і представники релігійних конфесій. Поряд із виступами на сцені учасники також водили хороводи на площі, танцювали, фотографувалися та всіляко заряджали позитивом присутніх. Адже вертепна атрибутика, костюми та музичний супровід створювали відповідну атмосферу.

Організатори пригощали гарячою юшкою, чаєм, іншими смаколиками. А по завершенні п’ятого районного фестивалю вертепів та колядницьких колективів «З Різдвом Христовим!» всім учасникам вручили дипломи та символічні гостинці голова Роздільнянської РДА Сергій Приходько та міський голова Валерій Шовкалюк.

Наш кор.

 

Залиште свій коментар