У Роздільній відбулося чергове засідання комісії ТЕБ та НС

Вчора, 30 березня, відбулося чергове засідання комісії ТЕБ та НС при райдержадміністрації. Вів засідання голова РДА Сергій Приходько. Порядок денний нараховував єдине питання щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на території Роздільнянського району.

Присутні  затвердили протокол з урахуванням нових змін до Постанови №211, ухвалених на засіданні Урядом.

Зокрема, в ході обговорення ситуації в Роздільнянському районі відзначили необхідність встановлення осіб, що прибули з країн, де зафіксовано коронавірус. Адже вони мають самоізолюватися на 14 діб і проявити відповідальність по відношенню до свого здоров’я та оточуючих.

Як відзначили на засіданні, в селах з’ясувати, хто повернувся додому простіше, ніж в місті.

Голова Роздільнянської РДА Сергій Приходько відзначив, що райдержадміністрація звернулася до міграційної служби. Проте важливо і громадськості проявляти активність та повідомляти органи місцевої влади, РДА про громадян, що повернулися  після 1 березня 2020 року. Залучити до роботи з такими громадянами передбачено представників органів місцевого самоврядування, медичних закладів та поліції, адже тим, хто повернувся додому в цей час потрібно виконувати умови карантину та самоізолюватися.

Також нагадаємо, що раніше відповідно змін до Постанови №211 дозволена оптова торгівля харчовими продуктами; торгівля ветеринарними препаратами, продаж кормів та здійснення ветеринарної практики; продаж пестицидів і агрохімікатів, насіння і садівних матеріалів; пом’якшено умови пасажирських перевезень, які здійснюються підприємствами для виробничих потреб.

На завершення начальник Роздільнянського РМВ ГУ ДСНС України в Одеській області Сергій Кузьменко поінформував, що в наявнсоті в їхній службі з’явилася спеціалізована техніка, яка після укомплектування та забезпечення диззасобами готова працювати по місту та здійснювати належні дезінфікційні роботи.

Залиште свій коментар