В РОЗДІЛЬНІЙ ПЕРЕХОЖИМ РОЗДАЛИ МАСКИ. СВІТЛИНИ ДНЯ

У місті Роздільна відбулася роздача масок перехожим.  Нагадаємо, що за кошти районного бюджету, за ініціативи голови райдержадміністрації Сергія Приходька, було закуплено майже 2500 тисяч масок, які вже роздані профільним службам. Проте без уваги районної влади не залишилися і місця скупчення людей та перехожі жителі.

Тож, сьогодні, 31 березня, за участі представників закладів культури, а саме – районного Палацу культури, центральної районної бібліотеки та дитячої школи мистецтв, – перехожим роздавали маски для їхнього захисту від коронавірусної інфекції.

Роздача проводилася зранку – біля школи мистецтв, центральної районної бібліотеки, а також на місцевому ринку, де люди зазвичай купують продуктові товари. Маски давали  всім зустрічним перехожим, а  на ринку й продавцям.

Зауважимо, що люди брали не лише для себе, а й для своїх рідних. Крім того, зустрічалося чимало роздільнянців вже в масках, що в умовах світової пандемії не може не радувати. Акції з забезпечення масками профільних служб та населення продовжуватимуться.

Відзначимо, що краще без нагальної потреби з дому не виходити, особливо людям похилого віку.

Наш кор.

 

Залиште свій коментар