У Роздільній відбулася традиційна серпнева конференція освітян міста і району

30 серпня у актовій залі школи-гімназії №1 м. Роздільна освітяни містта та району зібралися на традиційну серпневу конференцію, під час якої заслухали доповідь начальника відділу освіти Роздільнянської РДА Н.В. Красножон про підсумки розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти у 2016 – 2017 навчальному році та завдання на 2017 – 2018 навчальний рік (текст опублікований на сторінках газети “Вперед” №63 (11373) за 30 серпня 2017 року), заслухали інших доповідачів відносно здобутків та проблемних питань освітянської галузі району, ухвалили відповідну резолюцію.

Слід зауважити, що робота конференції розпочалася під звучання Державного Гімну України. На початку заходу відбулось покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку та меморіальної дошки Сергію Іщенку, який загинув у боротьбі за суверенну Україну. Пам’ять про захисників, полеглих в зоні АТО, вшанували хвилиною мовчання.

Також, як і щороку, урочистим було представлення присутнім молодих спиеціалістів-вчителів, які лише ступають на непростий шлях освітянської ниви. Їх цього року не так багато, всього п’ять молодих фахівців (на фото).

Детальніше у друкованій версії газети “Вперед”.

Залиште свій коментар