У РОЗДІЛЬНІЙ ТРИВАЄ РОБОТА З КОНТРОЛЮ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ

Сьогодні, 20 березня, робоча комісія на чолі з Наталією Тарнавською  (заступник голови райдержадміністрації) здійснила контроль виконання карантинних заходів у м. Роздільна в закладах торгівлі.

Громадське харчування в місті закрито, працювати можуть лише за умови, якщо працівник закладу харчування доставляє їжу до замовника.

Комісія перевірила торгівлю в продуктових магазинах щодо дотримання санітарних норм та рекомендувала припинити реалізовувати готову каву чи чай на час карантину в країні.

На місцевому базарі також були надані додаткові рекомендації та уточнення щодо подальших дій. Члени комісії відзначили вжиті керівництвом заходи задля протидії поширення вірусних інфекцій, зокрема, коронавірусу.

Відзначимо, що вже зранку Привокзальна вулиця була порожньою, що зовсім незвично і нетипово для нашого міста, яке звикло до роздрібної торгівлі на ній.

Крім того, члени комісії відвідали Свято-Миколаївський храм, де поспілкувалися з настоятелем отцем В’ячеславом (Ткаченко). Він продемонстрував засоби санітарії та відзначив, що скупчення людей в храмі не допускається наразі, та й більшість людей самі розуміють ситуацію і вживають заходів безпеки.

Комісія працюватиме до завершення карантинних заходів, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року №215 «Про запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2».

А ще в нашому місті здіснюється оповіщення громадян про важливість перебування вдома на час карантину з метою захисту свого здоров’я, в тому числі інформує населення Роздільнянський МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області з використанням службової техніки.

Наш кор.

Залиште свій коментар