У РОЗДІЛЬНІЙ ПРОХОДИЛА ОСОБИСТА ОБЛАСНА ПЕРШІСТЬ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

Ще не охололи стіни спортивної зали комунального закладу «Роздільнянська дитячо-юнацька спортивна школа» від захоплень і перемог юних учасників обласних змагань з боротьби дзюдо, а їх було більше 130 чоловік, як на наступний же день,  відкриті двері спортивної зали зустрічали юних тенісистів з м. Одеса та смт. Овідіопіля.

Особиста обласна Першість з настільного тенісу проходила за чотирма віковими групами: 2005-2006 р. н., 2007-2008 р. н., 2009-2010 р. н. та серед дітей, які вперше взяли ракетку в руки і грають не більше 3-х – 5-и місяців. Для цих учасників довелося зменшити висоту столу на 15 см, таке нововведення вперше застосував тренер-викладач ДЮСШ Новаченко Георгій Степанович.

Тенісисти комунального закладу «Роздільнянська дитячо-юнацька спортивна школа» займають в своїх підгрупах наступні місця:

У підгрупі 2005-2006 р. н. серед хлопчиків та дівчаток перше місце займають: Скибенюк Михайло, Умнікова Віталіна. На третьому місці Нейченко Діана.

У наступній підгрупі серед хлопчиків, перше місце займає Умніков Вадим. На третьому місці Піну Валерій

У віковій групі 2009 р. н. та молодше серед хлопчиків, на другому місці Гудилов Максим, а на першому місці серед дівчаток – Кушнірова Карина.

За підсумками змагань, юні тенісисти комунального закладу «Роздільнянська дитячо-юнацька спортивна школа» займають перше місце.

Батьківський комітет відділення настільного тенісу ДЮСШ

Залиште свій коментар