У Роздільній провели майстер-клас для дітей з особливими потребами

Майстер-клас з виготовлення квітів провели для дітей з особливими вадами

Завдяки підтримці міжнародного благодійного фонду « Діти допомагають дітям», під головуванням О.С. Васильчука, нещодавно в приміщенні ГО «Роздільнянська районна організація осіб з інвалідністю» проводився майстер-клас з виготовлення квітів із гофрованого паперу для дітей з особливими вадами.

Помічник Олега Васильовича – Лариса Трохимівна Дехтяренко виступала майстром у проведенні цього заходу. Дванадцятеро діток з увагою та азартом вимірювали, вирізали, клеїли та допомагали один одному в оформленні квітки. Після того, як у кожної дитини в ручках з’явилася квітка, В.Г. Сидоренко запросила всіх до солодкого столу з фруктами, печивом, цукерками та запашним чаєм. Під час чаювання розіграли призи, яким, звісно, діти були дуже раді. По закінченні заходу з гарною квіткою в руках, цукерками в кишені та чудовим настроєм дітвора пішла по домівках.

Дякуємо за організацію та проведення цього заходу О.С. Васильчуку, Л.Т. Дехтяренко та В.Г. Сидоренко. Щира подяка людям, які бачать проблеми та допомагають чим можуть, які свій час, увагу приділяють нашим дітям та людям з фізичними вадами. Міжнародний благодійний фонд «Діти допомагають дітям» організовували поїздку на свята до м. Одеса, неодноразово надавав продовольчі кошики, медичні засоби, лежачим розвозили по домівках.

Запрошуємо небайдужих проявити увагу та своє уміння в організації подібних заходів з майстерності та проведення майстер-класу.

З повагою та вдячністю батьки дітей з особливими вадами.

Залиште свій коментар