У Роздільній пройшло спеціальне об’єктове навчання

Відповідно до річного плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях у місті Роздільна, на базі провідного підприємства з пасажирських перевезень «Роздільнатранссервіс», було проведено спеціальне об’єктове навчання.

З урахуванням наявних небезпек,  обрана тема навчання: «Дії керівного складу, персоналу ТОВ «Роздільнатранссервіс», територіальних спеціалізованих служб і формувань цивільного захисту при ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної  з терористичним актом на автотранспорті».

Проведенню спеціального об’єктового навчання передувала кропітка підготовча робота у колективі транспортників. Підбиті підсумки оволодіння програмою загальної підготовки персоналу, вивчена нормативна база, розроблений план навчання, виданий наказ керівника підприємства та з відповідальними особами проведене відповідне інструктивно-методичне заняття. Безпосередній методичний супровід з підготовки і проведення заходу здійснював завідувач пункту (навчально-консультаційного у місті Роздільній) навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області Сергій РЕШЕТНЯК.

У визначений час, 3 жовтня 2022 року, до «Служби порятунку 101» надійшло повідомлення про навчальну небезпечну подію. Відповідно до плану взаємодії, черговим диспетчером були негайно сповіщені оперативні підрозділи міста. Усі служби діяли професійно і швидко, відповідно до функціонального призначення. Рятувальники у лічені хвилини прибули до місця виклику та розпочали оперативне розгортання підрозділу для проведення рятувальної операції. Водночас, правоохоронці забезпечили обмеження руху транспорту на аварійній ділянці автошляху. Для евакуації умовних постраждалих прибула бригада центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Злагоджено і компетентно працювали  штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та керівник робіт – заступник міського голови Микола ПЕТРОВСЬКИЙ.

– Така злагодженість оперативних служб міста надає територіальній  громаді відчуття захищеності та надію на те, що ми можемо впевнено протистояти іспитам воєнного часу, – зазначив за підсумками навчання міський голова Валерій ШОВКАЛЮК.

Присутні на спеціальному об’єктовому навчанні представники органів виконавчої влади, працівники автотранспортного підприємства, мешканці міста усвідомили реальну терористичну небезпеку в транспортній інфраструктурі та життєву необхідність зберігати пильність і увагу  для запобігання таким загрозам.

Залиште свій коментар