Концерт для людей поважного віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. Першого жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – також День ветерана. Ці свята стали чудовим приводом вкотре висловити глибоку вдячність і повагу старшому поколінню та подарувати тепло своїх сердець.

З цієї нагоди до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роздільнянської міської ради завітала народна хорова капела «Ветеран» Роздільнянського Палацу культури, під керівництвом Галини Стратулат. Хористи своїми піснями, гуморесками пробуджували у присутніх гарний настрій, жагу до життя, а деякі пісні розчулили до сліз, але це були сльози радості в очах старшого покоління. Окрім душевних пісень, учасники капели порадували людей поважного віку смаколиками.

Від імені всього колективу Терцентру директор установи Михайло Колопенюк висловив щиру подяку народній хоровій капелі «Ветеран» за концертну програму, яка викликала теплі емоції у присутніх і залишила незабутні враження. Михайло Миколайович також привітав усіх, хто перетнув життєву позначку 60 років, подякувавши від душі за те, що завдяки їхній праці, безцінному досвіду, мудрості, наполегливості, турботі. Життя триває.

Бажаємо учасникам капели «Ветеран» благополуччя, достатку, здоров’я, а всій нашій країні – мирного неба.

Наш кор.

Залиште свій коментар