У Роздільній пройшли змагання з настільного тенісу

У спортзалі Роздільнянської ДЮСШ пройшли змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь 9 команд.

З вітальними словами до учасників змагань звернувся директор ДЮСШ В.М. Замітайло. Головний суддя змагань І.В. Заборей оголосив учасникам список підгруп, в яких вони будуть змагатися за коловою системою з визначенням місць, а далі – відбудуться стикові ігри. За І-ІІ, ІІІ-ІV місця тощо. До підгрупи «А» ввійшли команди: Роздільнянської ДЮСШ № 1 (основний склад), Окнянська ДЮСШ № 2 (другий склад), Єгорівська ЗОШ, КДЮСШ «Авангард» № 2 (другий склад), Овідіопільський район. Підгрупа «Б» складалася з п’яти команд: Роздільнянської ДЮСШ № 2 (другий склад), КДЮСШ «Авангард» № 3 (третій склад), Окнянська ДЮСШ № 1 (основний склад), Балтська ДЮСШ.

Зрозуміло, що учасники змагань, укомплектовані дитячо-юнацькими спортивними школами, добре підготовлені і технічно, і тактично, займаються настільним тенісом не один рік.

Перед основним складом роздільнянських тенісистів стояла задача у своїй підгрупі посісти лише перше місце, яке дає право брати участь у фіналі і вести боротьбу за І-ІІ місця в обласному турнірі. У своїй підгрупі ми впевнено і легко обіграли другі склади Окнянської та КДЮСШ «Авангард». У грі з командою Єгорівської ЗОШ рахунок – 2:2.

Далі до столу запрошуються п’яті ракетки, від яких залежатиме результат зустрічі. П’ятою ракеткою від Роздільнянської ДЮСШ був Михайло Скибенюк. Гра складалася з двох перемог, і саме Михайло приніс впевнену перемогу команді. Загальний рахунок 3:2 на користь роздільнянських тенісистів.

Задачу наші тенісисти на першому етапі виконали, але розслаблятися рано – попереду фінал з відомою командою КДЮСШ «Авангард» (основний склад). І знову рівна гра. Зіграли чотири спортсмени, рахунок – 2:2. Далі – недовга пауза і сподівання лише на Михайла Скибенюка.

За тенісним столом розпочалася боротьба, наді я на успіх вже була після першого сета. Михайло повів рахунок 1:0, але у другому і третьому – поступився у двох партіях і загальний командний рахунок становив 3:2 на користь КДЮСШ «Авангард». Команда Єгорівської ЗОШ – на ІІІ місці.

Директор Роздільнянської ДЮСШ вручив командам кубки, грамоти, медалі і загальне фото учасників, яке нагадуватиме про прекрасний турнір. Головний суддя змагань І.В. Заборей відзначив успіх тренера-викладача Г.С. Новаченко, який за півтора роки роботи зміг підготувати спортсменів, які перемагають і стають призерами багатьох турнірів.

Успішні результати тенісистів ДЮСШ стали можливими завдяки: щомісячним поїздкам на змагання та турніри у м. Одеса, залучення на навчально-тренувальні заняття найкращих тенісистів району, додаткові заняття основного складу команди, які проводять батьки вдома, зокрема Віктор Пірогов та Ігор Германович.

Хочу привітати основний склад команди роздільяннських тенісистів з ІІ місцем у командному обласному турнірі, зокрема: Андрія Пірогова, Вадима Умнікова, Сніжану Германович, Віталіну Умнікову, Михайла Скибенюка.

І. Заборей, головний суддя обласних змагань з настольного тенісу.

Залиште свій коментар