У разі зниження температури в Роздільній – чотири пункти обогріву

«Шановні громадяни!

Роздільнянська районна державна адміністрація повідомляє, що у разі зниження температури на території міста Роздільна функціонують пункти обігріву:

  • Територіальний центр обслуговування населення, який знаходиться за адресою вул. Молодіжна (Котовського), 135. Місце пункту обігріву – в стаціонарному відділенні Будинку Милосердя. Режим роботи – з 8 год. до 17 год. щодня.
  • Центральна районна лікарня, яка знаходиться за адресою вул. Європейська,1. Місце пункту обігріву визначене в приймальному відділенні лікарні. Режим роботи – цілодобовий щодня.
  • Комунальний заклад  СВТГРР «Роздільнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», який знаходиться за адресою вул.Привокзальна, 17 (приміщення бувшої Вузлової лікарні). Режим роботи – з 8 год. до 18 год. щодня.
  • Комунальне підприємство «Роздільнянський міський водоканал», який знаходиться за адресою вул. Шевченка, 81. Режим роботи – цілодобово.

В населених пунктах району пункти обігріву організовано в приміщеннях місцевих рад, амбулаторій сімейної медицини, фельдшерсько-акушерських пунктів та фельдшерських пунктів».

Головний спеціаліст

сектору з  питань ЦЗОРВПО

С.Л.Біндасов

 

Залиште свій коментар