У перший день весни жителька Роздільнянщини відзначила 90-річчя

Роки – не журавлі. Вони не повертаються із вирію. А так хотілося б, щоб журавлині крила ніжно торкнулися і стерли сліди часу на обличчі, а інколи й у душі таких порядних людей, трудівників, самовідданих матерів, турботливих бабусь та прабабусь як Євдокія Халявицька із с. Бузинівка, що у Степанівській сільраді.

Далекого 1929 року, в перший день весни у родині сільських трударів Якова та Варвари Чорбів з’явилася на світ дівчинка, яку назвали Євдокією. Дитинство та юність її припали на важкі часи, вони не були насичені яскравими фарбами життя, однак добре загартували, навчили важко працювати.

Заміж Євдокія вийшла достатньо рано – у 18. Одразу переїхала до чоловіка Василя в с. Бузинівка. Відтоді разом з коханим та єдиним на все життя будували власну родину, працювали у колишньому радгоспі ім. Котовського. Робили віддано та старанно, за що постійно виносилися на Дошку пошани.

Йшли роки. У турботі та любові виросли дві донечки. Старша Світлана подарувала батькам двох онуків – Романа та Тетяну, менша Людмила – внука Дмитра. Розросталася сім’я. Часто навідувались діти та онуки, а потім і правнуки, до бабусі та дідуся, бо самі проживають в обласному центрі. А у 2007 році справили їм діамантове весілля – дату, до якої доживають лише найщасливіші подружжя.

Два роки потому не стало того рідного та дорогого, з яким крокували поруч по життю більше
60­ти років, – пішов у Вічність коханий чоловік, турботливий батько, дідусь та прадідусь.

Зараз Євдокія Яківна проживає сама. Щоб не було так самотньо та сумно, тримає невеличке господарство – кізочку­годувальницю, курочок, індиків… Біля них порається, незважаючи на свій вельми поважний вік.

Цьогорічний перший день весни зібрав у бабусиній хатині всю чисельну родину на святкування 90-­річчя цієї наче звичайної, але такої особливої жінки. А вона із гордістю пригорне до себе найдорожче – двох доньок, трьох онуків, чотирьох правнуків.

Щирі вітання надсилаємо і ми. Міцного здоров’я і щасливого довголіття Вам, шановна ювілярко! Бажаємо у дружному родинному колі зустріти своє 100-­річчя.

Наш кор.

 

Залиште свій коментар