У навчальних закладах Роздільнянського району тривають ремонтні роботи

Нещодавно робочий візит з метою контролю якості виконаних робіт у трьох навчальних закладах району – Роздільнянській ЗОШ № 2, Бурдівській ЗОШ та Новоукраїнському НВК ­ здійснили голова райдержадміністрації Сергій Приходько, заступник голови районної ради Сергій Крилов, директор КУ «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» Микола Сухий, інспектор з технагляду Іван Бевзенко та представники підрядних організацій, які виконували роботи.

 Зокрема, у Роздільнянській ЗОШ № 2 замінено 30 вікон на нові, металопластикові. Директор школи Лідія Букреєва відзначила, що потреба в заміні була нагальною. Кошти на проведення робіт виділила міська рада в розмірі понад 295 тисяч гривень. Також у рамках робочої зустрічі обговорили перспективи ремонту фасаду, потребу в ремонті підлоги коридору початкової школи тощо.

У Новоукраїнському НВК проєкт із заміни вікон успішно триває, і наразі роботи здійснено за рахунок делегованих коштів сільської ради – 297 тисяч гривень. Участь в інспектуванні робіт взяв депутат районної ради Сергій Сташевський та директор НВК Оксана Кандюк. Керівництво району відзначило вагомий внесок у розв’язання проблем навчального закладу депутата районної ради Сергія Сташевського та подякувало йому за роботу. Він, у свою чергу, висловив вдячність усім присутнім за підтримку в ініціативах та проведеній злагодженій роботі на результат.

Голова райдержадміністрації Сергій Приходько відзначив: «В Україні, як і в багатьох країнах світу, триває карантин задля протидії поширення СОVID­19. Школи та дитячі садочки зачинені, діти навчаються вдома, проте цей час використовується нами для поліпшення умов навчання та покращення матеріально­технічної бази».

У Бурдівській ЗОШ вкрай необхідно було облаштувати евакуаційний вихід та провести інші заходи безпеки на території навчального закладу, які визначені приписами відповідних служб. Адже в разі їх невиконання школу могли б закрити. Кошти виділили з районного бюджету. Крім цього, педагогами було порушено питання щодо необхідності оновлення фасаду закладу.

Заступник голови районної ради Сергій Крилов зауважив, що районна влада тримає на контролі питання щодо забезпечення в школах та НВК Роздільнянщини заходів протипожежної безпеки. На це постійно виділяються кошти з районного бюджету, але потрібен час для усунення й інших недоліків.

По завершенні робочих візитів керівництво району та комунальної установи обговорили подальші кроки та плани задля покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів району.

Наш кор.

Залиште свій коментар