У м. Роздільна рятувальники ліквідували дві пожежі – у літній кухні та у гаражі 

Протягом, 10-12 січня 2019 року на території Роздільнянського району виникло дві пожежі у житловому секторі.

 Так, 10 січня о 5:30 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вул. Південна, 4 горить літня кухня. Господар, 1973 року народження.

Через 7 хвилин на місце виклику прибув черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі: трьох осіб особового складу та одної одиниці пожежно-рятувальної техніки. За 40 хвилин пожежні локалізували, а за дві години ліквідували загорання у літній кухні. Вогонь знищив стіни та меблі на загальній площі 50 м².

Ймовірна причина загорання –  коротке замкнення електромережі.

А 12 січня о 5:29 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вул. Кишинівська, 78 горить гараж. Господар, 1974 року народження.

У ліквідації пожежі задіялися два пожежно-рятувальних відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі: шести чоловік особового складу та дві одиниці пожежно-рятувальної техніки. За 78 хвилин рятувальники локалізували загорання, а за дві з половиною години  ліквідували пожежу. Вогонь знищив дах гаражу та пошкодив стіни на загальній площі 70 м².

Причина пожежі – встановлюється.

На щастя загиблих та постраждалих в обидвох пожежах – немає.

Загалом, від початку Нового 2019 року на території Роздільнянського району сталося 6 пожеж, внаслідок яких загинула одна людина.

Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України  укотре закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки – не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою електропобутових і газових приладів та не залишайте їх, без нагляду. Не залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих.  Бережіть своє життя та оточуючих!

                                                   Сергій ШМОРГАЛ,

                                                   Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                   ГУ ДСНС України в Одеській області.

Залиште свій коментар