ГОРОСКОП З 14 по 20 січня

Овен

Ви відчуєте гостру потребу в переоцінці власних цінностей. Будете активно всмоктувати все нове й приміряти це на свій образ життя. Захочеться змінити свою поведінку в особистих й навіть сексуальних відносинах. У принципі, ви робите абсолютно правильно, головне глибоко не лізти в ті сфери, де ви відчуваєте себе повним новачком. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ вівторок.

Телець

Скиньте з себе напругу останніх днів і відчуйте радість від життя, оцінить те, що маєте. Перестаньте вимагати занадто багато чого від своїх друзів, а генеральне прибирання квартири сприймайте не як каторгу, а як веселий сімейний захід. Якщо на роботі відбувається не те, що вам би хотілося, подумайте, що можна виправити. Куди не глянь, ви просто щасливчики! Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ середа.

Близнюки

Ви будете злегка нервувати й втомлюватися. Не відмовляйте собі в невеликих розвагах, щоб відпочити з легкою душею. У вихідні у вас прокинуться незвичайні творчі здібності, поділиться своїми ідеями з близькими, і ви станете героєм дня. Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ п’ятниця.

Рак

За винятком авралів на роботі, ваш світ близький до ідеалу. Усі найближчі дні розписані, ніяких нововведень, що ставлять життя догори дригом, не очікується. Ви дуже милі з оточуючими, а вони, у свою чергу, милі з вами.
І головне, ваш інтелект просто зашкалює, до вас можна звернутися з будь­яким важким запитанням. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ середа.

Лев

Зараз краще залишити ділову активність, вона не для цих днів. Якщо хочете витратити надлишок енергії, направте її на власну родину та друзів, ви можете зробити чимало добрих справ. Крім того, вам треба гарненько попрацювати, що вам цілком удасться. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ понеділок.

Діва

Ви будете прекрасно засвоювати все нове й у вас усе вийде. У вас багато ділових планів і ви додумаєтеся до нетривіального вирішення робочої проблеми. Вихідні принесуть радість, якщо ви проведете їх з близькими та коханими людьми. Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ вівторок.

Терези

Будьте уважнішими до свого оточення, у суєті ви ризикуєте довіритися непорядним людям. Постарайтеся зробити так, щоб у вас не залишилося справ, які не перебувають під вашим контролем. Вихідні присвятіть своєму улюбленому шопінгу, він підніме вам настрій. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий день ­ субота.

Скорпіон

Вам удасться дуже багато чого. Навіть встигнете з’їздити у термінове відрядження, яке вплине на вашу кар’єру. Гарна ситуація й в особистому житті: ви почуєте освідчення в коханні. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ четвер.

Стрілець

Займіться наведенням порядку у власному внутрішньому світі. Перед вами стоїть дуже важливе завдання: налагодити мир у родині й у відносинах з друзями, вибачитися за слова, сказані зопалу. Нічого страшного, якщо ці дні ви проведете на  самоті, у роздумах, а вихідні – в компанії люблячих вас людей. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ понеділок.

Козеріг

За традицією ви нікому не довіряєте й більшість турбот звалюєте на себе. Не дивно, що ви відчуєте, що все у вас валиться з рук, самопочуття погіршується, а навколо одні ледарі й «зрадники». Розверніть свою поведінку на 180 градусів, і ви побачите, що поруч люди, які вміють і знають не менше, чим ви. І вони навіть здатні зробити вам приємне. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ вівторок.

Водолій

Ви витягнете чимало корисного з контактів у неформальному середовищі, у дружній компанії. Деякі думки можуть пролунати для вас зненацька, але змусять задуматися й чомусь навчать. Ви не схильні до спокійних міркувань і піддаєтеся внутрішнім імпульсам, що може вносити напругу. У вихідні більше уваги приділіть дітям і старшим членам родини. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ понеділок.

Риби

Ви зможете всіх здивувати голосними заявами. Вам захочеться зробити щось по­своєму, можливо, всупереч загальноприйнятим нормам, або хоча б не так, як робили це раніше. Тому оточуючим варто очікувати від вас чого завгодно. У вихідні ви немов отямитеся й пірнете на рятівну тиху глибину. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий день ­ вівторок.

 

Залиште свій коментар