У Люксембурзі громадський транспорт стане безкоштовним

Влада Люксембургу остаточно погодила скасування оплати в громадському транспорті країни з березня 2020 року. В такий спосіб влада хоче розвантажити автомобільні дороги. Про це повідомляється на сайті “Громадського телебачення”.
Міністр з громадських робіт Люксембургу Франсуа Бауш відзначив, що з 1 березня 2020 року стане безкоштовним залізничний транспорт, автобуси та трамваї. На залізниці платними залишаться лише квитки першого класу.

Влада Люксембургу розраховує, що безкоштовний громадський транспорт дозволить зменшити кількість автомобілів на дорогах. Автошляхи Люксембургу завантажені зокрема через те, що щоденно до країни на роботу приїжджають близько 200 тисяч людей із Франції, Німеччини та Бельгії.

Вже зараз держава субсидує громадський транспорт Люксембургу на 90%, або на 491 мільйон євро на рік. Забезпечення повністю безкоштовного проїзду потребуватиме ще понад 40 мільйонів євро.

Таким чином, Люксембург, населення якого складає близько 600 тисяч людей, стане першою країною в світі з повністю безкоштовним громадським транспортом.

Нагадаємо, 12 липня міський голова Києва Віталій Кличко підписав розпорядження щодо підвищення тарифів на перевезення у міському транспорті, а саме: метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та у міській електричці. Від 14 липня разовий квиток на проїзд в одному із видів транспорту коштує 8 гривень.

Джерело інформації “Громадське телебачення”.

Залиште свій коментар