У Бурдівці відзначили день села

День народження села – це завжди особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить свою рідну землю, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитись тут назавжди. Нещодавно однією великою родиною відсвяткували 195-ту річницю з дня народження села Бурдівка.

Зі словом-привітанням до присутніх звернулась Єреміївський сільський голова Євгенія Ільящук, яка побажала процвітання та добробуту бурдівський громаді, натхнення в праці, міцного здоров’я та мирного неба. Вона  запевнила громаду в тому, що сільська рада зробить все для того, щоб село Бурдівка розвивалося та кращало з кожним роком. Також розділити радість свята завітали голова райдержадміністрації Наталія Бараненко та голови органів місцевого самоврядування. Теплі слова прозвучали з вуст шанованих гостей.

Справжньою окрасою кожного села є люди. І цього святкового дня найбільш подарунками та теплими словами від Єреміївської сільської ради вшанували людей поважного віку, які є гордістю сільської громади, вітали ювілярів. А найприємнішою новиною було те, що протягом року село поповнилося аж вісьмома маленькими бурдівцями, що є вагомим свідченням подальшого розквіту цієї громади.

Всіх присутніх, як завжди, гарним концертом порадували місцеві аматори сцени. Приємним  подарунком від земляка  Олега Пономаренка став виступ запального гурту «Чорнобривці» та блискавичне «Фаєр-шоу». А по завершенні свята небо Бурдівки засяяло різними барвами святкового салюту, про що подбав директор ТОВ «Зоря-2011» О.Й. Турчук.

                              Слова подяки

За активну участь в організації та проведенні Дня села Бурдівка виконавчий комітет Єреміївської сільської ради висловлює вдячність нашим надійним спонсорам та партнерам: ТОВ «Зоря-2011», О.В. Пономаренку, ТОВ «Єремїївське», Ю.В. Васькову, С.П. Чернищуку, І.Я. Новацькому, М.Я. Новацькому, В.К.Юрченку, Ю.М. Мартинюку, В.Г. Григор’євій,   В.Г. Домбровській, Л.І. Ярош,  В.М. Руденку, Б. Радєву, О.В. Подорожнюку.

   За прекрасно підготовлену концертну програму вдячні творчим працівникам Бурдівського клубу, колективу гурту «Бурдівчанки», педагогам та учням Бурдівської ЗОШ та працівникам виконкому Єремїївської сільської ради.

     Нехай усе хороше, зроблене з душею та від чистого серця,  повертається до вас сторицею.  Наснаги та натхнення на довгі роки!

Євгенія Ільящук, Єреміївський сільський голова.

Залиште свій коментар