Травень багатий на вихідні

Останнім часом йде бурхливе обговорення новини, що травневі свята 2017 в Україні скасували. Згідно із законопроектом, запропонованим Українським інститутом пам’яті, з метою декомунізації скасування травневих свят в Україні таки планується. Тож поспішайте насолодитися поки ще офіційними вихідними днями в травні, адже цілком імовірно, що цьогоріч ми відзначатимемо їх востаннє. Хоча офіційних повідомлень про скасування травневих свят в Україні поки що немає.

Травень – один із найбагатших місяців у році за кількістю свят – ми традиційно відзначаємо три офіційних святкових дні. При цьому в 2017 році два тижні поспіль українці отримають по 4 вихідних дня з суботи по вівторок включно.

Отже, вихідні на травневі свята випадають таким чином:

Понеділок і вівторок, 1 і 2 травня 2017 року – День міжнародної солідарності трудящих. До них вдало приєднуються квітневі субота і неділя (29 і 30 числа), утворюючи цілих чотири безперервних вихідних.

Вівторок, 9 травня 2017 року – День Перемоги. Крім того, понеділок, 8 травня, також зробили офіційним вихідним днем, а відпрацювати його доведеться наступної суботи, 13 травня. Разом із 6 і 7 травня, що передують цим святам, також виходить чотири суцільних вихідних дня.

До уваги наших читачів!

У зв’язку з таким робочим графіком травня, зміняться дати виходу газети «Вперед» – перший травневий номер вийде в світ у суботу, 6 травня; другий номер – у суботу, 13 травня. Далі працюємо за звичним графіком.

Залиште свій коментар