Традиційний ярмарок  у ЗДО «Сонячна гронка» с. Кучурган

Вже стало доброю традицією щороку восени проводити гучні тематичні свята у нашому мальовничому дитячому садочку. Цього року випала нагода провести грандіозний осінній ярмарок 18 жовтня.

Розробляли сценарій спільно – кожен вихователь долучався до процесу обговорення, рекомендуючи окремі номери від своєї групи, але основна ідея та зміст лягли на вихователя-методиста, а наприкінці все було узгоджено із завідуючою. Жанна Василівна вже вкотре стала для нас усіх натхненником та куратором проведення масових заходів.

Напередодні ярмарку в холі садочку батьки наших вихованців вкотре продемонстрували майстерність, невгамовну фантазію та золоті руки, створивши різноманітні вироби народного мистецтва, що досі прикрашають приміщення та привертають до себе увагу не лише маленьких мрійників, але і дорослих.

У день ярмарку хвилювання вирували чи не у кожного з колективу дитсадка. Найменші артисти нашого садочка, під пильним керівництвом Ольги Вікторівни Гниляк, виконали спеціальний таночок-дарунок для нашої найголовнішої гості свята – Осені. Для більшості дітей цей виступ був дебютним, але вони все одно впоралися чудово.

Таїсія Миколаївна Галічинська для своїх підопічних з другої молодшої групи стала справжнім хореографом-постановником. Маючи не так багато часу для підготовки, діти виконали таночок грибочків та завдяки своїм костюмам стали справжньою родзинкою свята.

Зовсім нещодавно до педагогічного колективу садочка приєдналася Анна Вікторівна Миколюк, яка взяла під своє «крило» дітей середньої групи. Вони не розхвилювалися та виконали яскравий танок з осінніми листочками.

Дівчата різновікової групи здивували публіку жвавим таночком із незмінними атрибутами осені – парасольками. Справжньою берегинею та майстром на всі руки для різновікової групи є Наталя Богданівна Бабушкіна, яка зрежисирувала запальний танець та виступ групи в цілому.

Вже не перший рік старшу групу очолює педагог-вихователь з величезним досвідом Раїса Василівна Оліфєр. Цьогоріч на найстарших дітей випала велика відповідальність, адже їм довелося не тільки співати, розповідати вірші, танцювати, але й стати дійсно мультиінструменталістами, граючи не лише на всім відомих музичних інструментах, але й навіть на ложках. Недарма Раїсу Василівну називають дитячим диригентом.

Музичному керівнику нашого садочку Олені Вікторівні Юрченко дісталась роль ведучої святкової частини ярмарку. До речі, ще однією ведучою була бухгалтер дитячого садка Наталя Миколаївна Писарська, для якої цей виступ став не лише дебютним, але й двічі святковим, адже цього дня вона святкувала день народження.

Що й казати, дитячий садок відкриває таланти не лише серед дітей, але й серед дорослих. Доказ цьому – допомога дітей-ведучих, які свого часу відвідували наш заклад, а зараз успішно продовжують свій шлях у школі – Сашко Кравченко та Анна Труханова. Ця талановита пара неодноразово допомагала нам у проведенні різноманітних заходів.

Залучаємо до виступів неодмінно і батьків. В інсценування діалогу між колоритними кумасями взяли участь справжні родички, які чудово увійшли в роль та впоралися з хвилюванням – це Ганна Кисельова та Тетяна Рум’янцева.

Найголовніша роль нашого святкування дісталася безперечно талановитій дівчині, яка також завжди приходить на допомогу садочку, граючи різні ролі. Вікторія Бабушкіна була надзвичайно фантастичною та прекрасною Осінню.

Справжньою командою був весь колектив дитячого садка в цей день. Під пильним керівництвом завгоспа Антоніни Серафимівни Чернової помічники вихователя, технічний персонал злагоджено працювали та допомагали в оформленні сцени та прибиранні усього по закінченні свята. Помічники вихователів (Л.М. Вербицька, С.О. Сога, Л.В. Березова, О.І. Дацюк, Т.О. Шалар) були правою рукою кожного вихователя та надійною опорою під час свята, допомагаючи діткам виступати. Анжеліка Михайлівна Воротнюк забезпечила дітей та дорослих гарними костюмами, які підкреслювали ідею святкування. Михайло Миколайович Ситніков забезпечив технічне оснащення та всіляко допомагав усім на святі. Завдяки Еллі Борисівні Махаєвій під час свята та після підтримувався порядок на території садочка.

Окремою фішкою цьогорічного святкування стала неймовірна казкова, пишна, чарівна фотозона, яку розробила Марина Валеріївна Коломієць. Яскрава фотозона відповідала тематиці, була оформлена сучасно та зі смаком. Вона дозволила майже кожному відвідувачу ярмарку залишити спогади у вигляді яскравих фотознімків.

Безпосередньо під час концертних виступів вже в повній мірі функціонував ярмарок. Цього року кожній групі дістався певний перелік товарів на продаж. Шляхом попереднього жеребкування були обрані такі категорії товарів: сад-город; солодощі; 1000 і 1 дрібничка; кафе. Завдяки тісній взаємодії батьків із вихователями більшість товару була продана, адже у кожної групи був свій затишний куточок продажу, який прикрасили, згідно із концепцією. Гості свята мали можливість купувати все, що забажаєш, куштувати різноманітні смаколики (від стиглих овочів та фруктів до домашньої випічки), насолодитися смачним чаєм та запашною кавою в імпровізованому кафе.

Вкотре батьки наших вихованців продемонстрували злагодженість, відповідальність, невпинне бажання допомагати закладу, де виховуються їх діточки. Тож, висловлюємо всім і кожному велику подяку і шану.

На свято завітала секретар Кучурганської сільської ради Галина Геннадіївна Шаклова, яка привітала всіх присутніх і побажала усім натхнення, наснаги, миру, щастя та добра.

Із заключним словом виступила завідуюча ДНЗ «Сонячна гронка» Наталя Василівна Ситнікова, під професійним керівництвом якої вже довгі роки не лише функціонує, але й успішно процвітає наш заклад.

Підбиваючи підсумок, хочемо ще раз подякувати усім небайдужим за підтримку у підготовці та проведенні свята, підкреслити та наголосити, що виховна робота дітей – нелегка справа, де кожна ланка цього процесу несе велику відповідальність, тому злагодженість, взаємоповага та співпраця з батьками – незмінний фактор успіху та чудового результату.

Олена Юрченко,

від імені батьків вихованців ДНЗ «Сонячна гронка

Залиште свій коментар