Процес розведення сил біля Золотого триватиме до 30 днів – штаб

КИЇВ. 31 жовтня. УНН. У штабі ООС заявили, що процес розведення сил і засобів біля Золотого-4 на Луганщині триватиме до 30 днів, тому що треба буде розібрати фортифікаційні споруди. Про це Hromadske повідомив начальник пресцентру операції Об’єднаних сил Андрій Агєєв, передає УНН.

За його словами, від 29 жовтня, коли розпочалося розведення, обстрілів на цій ділянці не зафіксовано.

“Людям переживати не потрібно, всі заходи, передбачені розведенням, ці 3 дні, все проходить під безпосереднім контролем, безпосереднім керівництвом представників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ — як фізично вони за цим спостерігають, так і за допомогою технічних засобів, квадрокоптерів, безпілотників”, — сказав Агєєв.

Зазначається, що війська можуть відвести за 3 доби, проте загалом процес розведення сил і засобів може тривати до 30 днів.

“Тому що після цього будуть розбирати позиції, розбирати фортифікаційні споруди, це досить таки тривалий процес”, — резюмував керівник пресцентру.

Нагадаємо, за даними штабу ООС, 29 жовтня 2019 року, о 12:00, розпочався процес розведення з обох сторін на ділянці № 2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області. У пресцентрі ООС заявили, що “це стало можливим через дотримання режиму тиші протягом останнього тижня”.

А вже 4 листопада, як очікується, повинно початися розведення в Петрівському.

Джерело: УНН.

Залиште свій коментар