Торгівля на Привокзальній має відповідати санітарним нормам

20 травня відбулося засідання комісії ТЕБ та НС при райдержадміністрації. Вів засідання голова РДА Сергій Приходько. Взяв участь у роботі заступник голови районної ради Сергій Крилов, члени комісії, а також підприємці, що здійснюють торгівлю на вулиці Привокзальній у м. Роздільна.

Підприємці завітали, оскільки дізналися, що порядок денний включає питання щодо торгової діяльності. Враховуючи карантинні обмеження в країні та наявність хворих у Роздільнянському районі, вкрай важливо дотримуватися санітарних норм як продавцями, так і покупцями.

Доповідав щодо виконання рішення Роздільнянської районної комісії з питань ТЕБ та НС щодо роботи продуктових ринків начальник Роздільнянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Олег Гнисюк, який відзначив, що однією з умов відкриття ринку було забезпечення санітарних норм і відсутність стихійної торгівлі.

Підприємці, в свою чергу, відзначили, що вони сплачують податки та торговельна діяльність є для них основним джерелом доходів. Розуміючи важливість роботи для громадян в умовах сьогодення, голова РДА Сергій Приходько запропонував прийняти рішення щодо необхідності в десятиденний термін привести торгівлю на Привокзальній з урахуванням санітарних норм.

Водночас, комісія пішла назустріч та схвалила дане рішення, адже всі присутні розуміють, що для людей сьогодні важливо зберегти їх робочі місця. Наразі й громадяни мають проявляти свідомість і відповідально ставитися до карантинних вимог, на чому акцентував увагу заступник голови районної ради Сергій Крилов. Адже пом’якшення карантину не знімає загрози розповсюдження вірусу для роздільнянців. І незалежно від свого ставлення до карантинних вимог, кожен має їх дотримуватись.

Друге питання, яке розглядалося на районній комісії ТЕБ та НС, стосувалося утримання власниками (балансоутримувачами) водопровідних мереж, пожежних гідрантів, пожежних водоймищ у належному і доступному для використання стані та підтримання в них нормативного тиску води. Доповідав начальник Роздільнянського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області Сергій Кузьменко.

З цього приводу після активних дискусій вирішили визначити об’єкти, що потребують першочергової уваги, і проінспектувати їх з метою визначення вартості заходів, необхідних для їхньої нормальної роботи.

Наш кор.

Залиште свій коментар