Свято пам’яті в Єгорівській сільській раді 

Тепер щороку в цей день на території Єгорівської сільської ради проходять мітинги в с. Світлогірське, с. Єгорівка та с. Одрадове на честь Дня Перемоги.

Відкрила мітинг Єгорівський сільський голова Г.П. Караман, яка наголосила, що День Перемоги – свято і світле, і сумне одночасно. З одного боку, наша армія здобула перемогу, звільнила нашу країну. Але все це дуже дорогою ціною мільйонів життів, річок сліз і безліччю покалічених доль. Ганна Петрівна подякувала ветеранам – живим і померлим – за їхній подвиг – це найменше, що ми можемо зробити. Ми повинні пам’ятати тих, завдяки кому тепер живемо в мирі. Це допоможе нам винести гіркий урок історії і ніколи не повторювати його. На урочистому мітингу, присвяченому  Перемозі у Другій світовій війні, був запалений символічний вогник-свічка. Під гаряче полум’я того безсмертного вогню присутні хвилиною мовчання віддали данину пам’яті минулим рокам. Згадали всіх полеглих воїнів, жителів і трудівників тилу, в’язнів концтаборів, матерів і вдів. Кожен у душі помолився за те, щоб страхіття війни ніколи не прокотились смертельним відгуком в українські домівки. До пам’ятного знаку в безмовній тиші лягли букети живих квітів від колективу сільської ради, СТОВ «ІВА», учнів та вчителів Єгорівської та Болгарської ЗОШ, жителів сіл та гостей.

Біля пам’ятників чуються дитячі дзвінкі голоси, схвильовані клопотання дорослих та зітхання ветеранів. Під душевні акорди пісень воєнних років із безмежною вдячністю за врятований мир до героїв Другої світової війни звернулися учні шкіл, які підкреслили, що понад 20 мільйонів наших побратимів загинуло у тій страшній війні. Це означає, що кожен восьмий житель нашої країни пав смертю хоробрих. З великою повагою та з трепетом у душі розповідали діти про те, що війна принесла багато горя, що у кожній родині втратили дорогих людей, у багатьох з них навіть немає могили… Молоді хлопці гинули в страшних боях, не скуштувавши як слід життя. Діти воєнних років не могли й думати про красиві іграшки, не могли ходити до школи, багато з них залишилися сиротами. А з війни поверталися каліки не тільки з ранами на тілі, але й з болем у душі. Ми – гідні нащадки тих героїв, які подарували нам блакить небес, цвітіння садів, рясні пшеничні лани, навчили  нас цінувати й берегти мир на землі. І сьогодні спокій і впевненість у завтрашньому дні – найцінніше й найголовніше, що має зберігати людство. Бо саме мир є вісником щастя та добробуту людей. Мітинги закінчилися молебнем, які відправили священики Олег та Володимир.

Після мітингів сільський голова Г.П. Караман разом з учнями та з завучем з виховної роботі Болгарської ЗОШ Ю.А. Басунько, привітали квітами та цінними подарунками учасника бойових дій Володимира Євдокимовича Бевза та вдів – Валентину Ісидорівну Кушнір та Ганну Федорівну Безнощенко.

Л. Ракул,

секретар Єгорівської сільської ради.

Слова подяки

Перед святами завжди та в кожного багато справ. Велика робота проведена працівниками Єгорівської сільської ради, амбулаторій, Будинків культури, дитячого садка, комунальними господарствами, учнівським та педагогічними колективами шкіл: прибрані всі кладовища, вибілені дерева, вичищені посадки та узбіччя доріг, пам’ятники приведені в належний стан. Хочу подякувати: директору Єгорівського КГ А.П. Южиці та директору КП «Дельта» Озенковському, слюсарю О.В. Затерка, директорам шкіл Ж.М. Шульзі та Є.Д. Мошковському, головному лікарю Єгорівської АСМ В.Г. Панченко, виконуючому обов’язки завідуючого АСМ с. Болгарка М.Г. Дурдуку, депутатам Єгорівської сільської ради А.В. Хілковському та В.А. Кочетову, завідуючій дитсадком « Ромашка» с. Болгарка Г.І. Мачулці, дирекції СТОВ «ІВА», орендатору Г.А. Фока, а також З.М Озенковській, працівникам з благоустрою В.В. Мигоренко, С.О. Чірко та Т.А. Давиденко, техпрацівнику В.Ф. Калівському. Здоров’я вам міцного.

Г. Караман, Єгорівський сільський голова.

Залиште свій коментар