Свято осені в Яковлівській ЗОШ 

Останній день перед канікулами та один із останніх днів золотої і теплої осені школярі початкової школи Яковлівської ЗОШ провели у жовто-червоних барвах своєї «Веселкової країни» – гри-подорожі шкільного самоврядування. Усіх їх запросили на яскраве «Свято осені» учні 3-А класу та класний керівник В.Є. Онищенко. Цей чудовий захід став завершальним у цікавому проєкті, розробленому для своїх учнів відомим у районі вчителем-методистом. Він включав і екологічні акції,і тематичні поетичні читання, і прогулянки красивими місцинами рідного краю, і збір природного матеріалу та роботу з ним, і активну участь у загальношкільній виставці «Дари природи», і незабутню фотосесію на тлі осіннього золота, яку мали змогу у вигляді презентації переглянути всі глядачі.

Вчителька підібрала найкрасивіші вірші про красу природи, обрамила захід сучасними українськими піснями, які діти розучили за допомогою вчителя музики В.П. Парменової. Вразила й зацікавила глядачів і театралізована частина дійства, яка завжди присутня у заходах Валентини Євгеніївни. Слід зазначити, що вихованці вчителя, переходячи в середню школу, незмінно поповнюють склад шкільного драмгуртка. Є серед них і такі, що по закінченні школи обрали професію артиста.

Тема краси і багатства рідної природи, патріотична тематика були органічно пов’язані з темою хліба, хліборобства, адже відбувався захід саме напередодні Дня працівників сільського господарства, а у 3-А класі, як виявилося, багато батьків працюють в агропромисловому комплексі країни. Так, у Євгенія Шевченка батько – агроном, у Сергія Дорубця батько, а у Богдана Богданова дідусь – комбайнери, матері Нікіти Коростильова, Катерини Романюк та бабуся Каті – пекарі. Усі вони отримали щирі вітання.

Батьки цього класу стали активними партнерами вчителя, підготувавши чудові костюми та забезпечивши пригощання й усіх глядачів,й артистів скибками запашних короваїв.

Колеги В.Є. Онищенко, присутні на святі, вкотре перейняли творчий та педагогічний досвід вчителя-методиста, яка завжди ретельно продумує і загальну виховну ідею, і кожну дрібницю заходу, уникає перевтоми дітей і в процесі недовгої для них підготовки, і на сцені, наполегливо розвиває творчі здібності школярів, майстерно створює доброзичливу обстановку дійства та ситуацію успіху для кожного учня.

Марина Топчук, заступник директора з виховної роботи

 Яковлівської ЗОШ

Залиште свій коментар