СВЯТІ ЗАХИСНИКИ

 Під такою символічною назвою минулого понеділка у районному народному історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка вишитих ікон та картин на біблійську тематику, приурочена до 1030-річчя з Дня хрещення Русі.

         На відкриття упродовж дня завітало декілька груп вихованців загальноосвітніх закладів нашого міста, які з цікавістю слухали пізнавальну інформацію від директора музею В.М. Шняги про історію хрещення Русі та історію створення представлених на виставці робіт. Адже вишивка – це особливе мистецтво, яке потребує таланту, уваги, любові до справи та культури рідного народу.

         Чудові, самобутні роботи для експозиції надали талановиті майстри вишивки Роздільнянщини, а саме: Валентина Перепелиця, Олена Брага, Надія Гончаренко, Олена Щелушкіна, Катерина Почиваліна, Євгенія Синиця та Світлана Лопушанська.

         Надія Гончаренко та Катерина Почиваліна особисто взяли участь в офіційній церемонії відкриття та поспілкувалися з дітьми.

         Як повідомила директор музею В.М. Шняга, дана виставка проводитиметься впродовж двох тижнів, аби якомога більша кількість відвідувачів змогли ознайомитися з такими особливими роботами роздільнянських умільців.

 

Залиште свій коментар