Супермаркет відкривали, ледь людей не затоптали

Куточок Перця

Здоровенькі були!

 Після довгенької творчої кризи я знову на зв’язку. І стільки тем назбиралося за цей період, що не знав, з чого почати! Та найбільше надихнула мене довгоочікувана подія, що відбулася минулої неділі, – у Роздільній відкрився сучасний супермаркет відомої торговельної мережі.

Дійсно, місто зробило ще один крок назустріч роздільнянцям, який забезпечить їм комфортніше та якісніше життя. Для великих міст такі супермаркети – звичне явище, а для нашої Роздільної – грандіозне видовище, щось зі світу фантастики! По-іншому не скажеш, дивлячись на те, що зробили роздільнянці на святковому відкритті… Скільки кроків назад від європейського життя вони зробили, демонструючи свою невихованість, нахабність та багато інших поганих рис! Тут забули елементарні правила поведінки, збиваючи з ніг навіть людей похилого віку, яким, можливо, найбільше потрібні ті знижки та акції, що пропонувалися першим покупцям. Здавалося, девізом роздільнянців того дня було близьке та рідне нашій газеті слово – «Вперед!» І тільки «вперед!»

Мене взагалі дивує той факт, що новий супермаркет досі там стоїть, що його не рознесли на шматки «вдячні» покупці. Здавалося, що міського голову, який виступав на порозі перед відкриттям супермаркету, або знесуть, або занесуть до магазину в тісному потоці людей.

Назвати цю картиною «чергою до магазину»  важко. Думаю, 90 % супермаркетівського персоналу сто разів пошкодували, що влаштувалися туди працювати…

Виправдання цій ситуації може бути одне-єдине: наші люди збідніли настільки, що в гонитві за акціями та дешевшими цінами втратили здоровий глузд.

Незабаром у Роздільній з’явиться ще один, суто жіночий, магазин відомої торговельної мережі. Що ж буде під час його відкриття? Мабуть, щось страшніше, бо, як відомо, жінки – непередбачувана сила! Може слід порадити інвесторам, які «оселяються» у нас, бути обережними зі знижками і надавати їх лише у випадку належної поведінки та розумного ставлення до ближнього свого (що в одній черзі з тобою).

Давайте морально готуватися до відкриття наступного магазину, виховувати в собі терпіння та вміння не втрачати здорового глузду!

 Від щирого серця, від вашого Перця!

Залиште свій коментар