Осінь Чарівниця завітала до “Теплого дому”, Роздільна

Традиційно у дитячому притулку “Теплий дім” відбулося свято, присвячене одній з найбагатших пір року – осені. Саме в цей час збирають врожаї та готуються до зустрічі зими.

Вихованці та працівники закладу підготувалися до свята Осені заздалегідь. З різноманітних овочів, листя, гілочок дерев тощо, зробили чимало цікавих, творчих робіт, з яких оформили виставку.

Діти вбралися у гарні костюми, особливо дівчата, сукні яких одразу навіювали святковий настрій. Завітали гості. Серед них були і фахівці служби у справах дітей райдержадміністрації.

Свято видалося насиченим різноманітними номерами від підопічних “Теплого дому”. Вони виконували пісні, танцювали, декламували вірші, присвячені Осені. Охоче брали участь в спільних хороводах, до яких приєднувалися і дорослі, бо чудовий настрій передався всім присутнім.

На завершення учасники святкування сфотографвалися на згадку. Вихованці “Теплого дому” отримали  символічні осінні подарунки від Осені Чарівниці, яка цього дня завітала до них і розважала впродовж заходу.

раздельная теплый дом
Конкурс серед вихованців “Теплого дому”, Роздільна
раздельная теплый дом
Діти заспівали не одну пісню, присвячену осені
раздельная теплый дом
Подарунки від Осені Чарівниці
раздельная теплый дом
Спільне фото на згадку (Роздільна, “Теплий дім”)

Залиште свій коментар