Створено Громадську спілку «Роздільнянська районна асоціація футболу Одеської області»

20 квітня в сел. Велика Михайлівка відбулось засідання, під час якого було створено Громадську спілку «Роздільнянська районнаасоціація футболу Одеської області» (скорочено ГС «РРАФОО»). Після традиційного виконання Державного Гімну України та вшанування полеглих воїнів хвилиною мовчання розпочалось засідання.

Метою та цілями діяльності новоствореної ГС «Роздільнянськарайонна асоціація футболу Одеської області» є розвиток та популяризація футболу на території Роздільнянського району. Засновниками Громадської спілки виступили шість Громадськихорганізацій з юридичним місцезнаходженням на територіїРоздільнянського району, зокрема: “Федерація футболу Великомихайлівського ра­йону”, СК “Олімпік­Юг”, ФСК “Роздільна”, ДЮСК “Атлетик”, ФСК “Локомотив”, ФК “Кучурган”.

Оргкомітет з підготовки та проведення установчих зборів запросив представників усіх дев’яти громад нашого району, на чолі зРоздільнянською районною військовою адміністрацією. На установчих зборах ГС «Роздільнянська районна асоціація футболу Одеської області» було розглянуто вісім питань порядку денного, зокрема про затвердження Статуту ГС «Роздільнянська районнаасоціація футболу Одеської області» та обрання керівних органівасоціації.

Так, головою ГС «Роздільнянська районна асоціація футболу Одеської області» було обрано Андрія Зарічука (1985 року народження) (на фото). Далі новообраний голова запропонувавпроголосувати за кандидатуру першого заступника голови асоціаціїВіталія Багацького (1973 року народження). Заступником булообрано Володимира Ярочкіна (1995 року народження).

Після цього були обрані голови та члени ревізійної комісії, контрольно­дисциплінарного комітету, апеляційного комітету та члени виконавчого комітету. Серед запрошених був присутнійголовний прокурор Роздільнянського району Олег Наливайченко, який під час свого виступу наголосив, що потрібно повернути славніфутбольні традиції всієї футбольної Роздільнянщини. Також Олег Петрович дав згоду бути амбасадором асоціації та підтримувати у всіх питаннях.

Як наголосив обраний голова асоціації Андрій Зарічук, йогопрограма передбачає виконання статутних завдань РРАФОО, ООФА, УАФ, УЕФА, ФІФА, виходячи із Закону України «Про фізичну культуру та спорт». Також голова асоціації бачитьпріоритетним напрямком програми розвиток дитячо­юнацькогофутболу як базової та провідної ланки всієї футбольної піраміди. 

Нині футбол у нашому районі є однією зі складових культурного життя суспільства. Цей найпопулярніший та найулюбленіший вид спорту охопив усі верстви населення. Ним займаються діти, молодь іветерани, жінки та люди з обмеженими фізичними можливостями. Головною метою є систематизація аматорського футболу в регіоні, відповідно до потреб жителів району, сприяння його подальшомурозвитку, забезпечення оздоровлення різних верств населення, підвищення рівня проведення змагань і досягнення високихспортивних результатів. Футбол у нашому районі – це не просто спортивна гра, а соціальне явище, потрібне і вкрай корисне.

 

Віталій БАГАЦЬКИЙ

Залиште свій коментар