Небайдужі та активні

Черговий благодійний захід пройшов у центрі міста, ініціатором якого стала народна хорова капела «Ветеран» (керівник Галина Стратулат). Небайдужі роздільнянці підтримали грошові збори на підтримку Сил оборони, які ціною неймовірних зусиль стримують клятого ворога на фронтах російсько­української війни.

Всі учасники хорового колективу – діти війни, Другої світової війни, а тепер вже їхні онуки та правнуки – теж діти війни, розв’язаної недокраїною, на чолі з недолугим бридким карликом, який вирішив вершити долі народів та зламав зуби («Киев за три дня»!). А Перемога буде за нами, бо з нами правда і сила наших сміливих предків, які неодноразово відстоювали свої права на свободу та незалежність.

Саме про це співали учасники народної хорової капели «Ветеран», саме про це йдеться у кожній українській пісні, саме про це всі наші помисли і думи, бо ми, українці – нескорена нація! 

Протягом концерту було зібрано понад 17 тисяч гривень, які передані волонтеру Сергію Качковському і будуть долучені до чергових зборів на підтримку Сил оборони.


Наш кор.

Залиште свій коментар