Степанов вперше прибуде на Роздільнянщину

Причиною візиту стане ситуація навколо проблемних доріг

Ініціативна група під керівництвом очільника одеської філії ГО «Авто Євро Сила» Володимира Станішевського в понеділок побувала на прийомі у голови Одеської ОДА Максима Степанова. Під час розмови з роздільнянцями Максим Володимирович запропонував такий варіант вирішення проблеми: вказану дорогу прогорнути грейдером та підсипати гравієм. А вже наступного року взятися за її капітальний ремонт.
Як повідомив редакції Володимир Станішевський, активістів це не задовольнило – не на такий результат очікували люди, які тиждень і вдень, і вночі стоять на дорозі, вимагаючи її капітального ремонту. Роздільнянці наполягали на своєму – на капітальному ремонті дороги Р-33, який їм неодноразово обіцяли.
В результаті переговорів голова ОДА пояснив, що коштів наразі немає, але пообіцяв домовитися з підрядчиком, який виграв тендер, про проведення робіт «у борг». Також Максим Степанов зазначив, що в середу, 19 вересня, він особисто прибуде у наш район з результатом та поспілкується з протестуючими.
Роздільнянські активісти не збираються розходитися, вони очікуватимуть на приїзд керівника на місцях перекриття доріг – в селі Павлівка та при в’їзді в Роздільну.

Залиште свій коментар