Starlink для потреб військових

Волонтерська родина Роздільнянщини не припиняє своєї допомоги військовим. Так нещодавно було зібрано кошти на систему супутникового зв’язку Starlink, який вже передали на передову на Херсонщину. Наявність у наших воїнів  ефективних засобів зв’язку, які могли б працювати в умовах протидії російським засобам радіоелектронної протидії (РЕП), — вкрай необхідна у зоні бойових дій.

Залишок від зібраних коштів, після придбання  Starlink, було теж перераховано військовим на передову. Це дасть змогу придбати необхідні  запчастини та комплектуючи для дронів. За словами хлопців, вони купляють це все за свої гроші і їх вже не вистачає. А запчастини потрібні постійно. Відзначимо, що наші воїни були приємно вражені оперативністю реагування на їх прохання та зібранням необхідних коштів, за що висловили вдячність роздільнянським волонтерам, в особі активіста Сергія Качковського, який координував збір:

«Сергію, висловлюємо вдячність за Вашу допомогу і за те, що Ви в нас вірите. Велике спасибі тим людям, хто вірить в ЗСУ. З вашою допомогою ми набагато швидше наближаємо ПЕРЕМОГУ. Разом ми – сила! Слава Україні! Смерть окупантам!»

Залиште свій коментар