Допоможемо разом придбати автомобіль для ЗСУ

Звітуємо про кошти, зібрані в рамках відзначення Дня захисників та захисниць України.

Загальна сума – 12 тисяч гривень: на благодійному аукціоні, ініціатором якого став поважний житель села Віктор Іванович Ключников, було зібрано 6900 грн; з продажу сувенірів, які виготовили дітки, – 4200 грн, хлопчиками-волонтерами із 6-А класу – 900 грн.
Для того, щоб дані кошти принесли реальну користь нашим військовим, які у жорстоких боях на передових позиціях воюють за наше мирне небо, вирішено дану суму перерахувати на купівлю автомобіля для 126-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.
Сьогодні дана бригада, в якій служить багато наших земляків, боронить нашу країну на самому вістрі боїв. Хлопці звертаються до всіх українців з проханням допомогти придбати позашляховик (пікап). Він коштує 6000 тис. у.о.  Цей транспорт допоможе у виконанні бойових завдань, у тому числі у транспортуванні поранених до шпиталю. Там, на нулі, кожна хвилина дуже важлива. Там кожна мить коштує життя.
Знаходячись у мирних селах, ми можемо допомогти нашим захисникам там, де зараз пекло, де у важких боях проливається українська кров за кожен метр рідної землі, за право жити у вільній, незалежній країні.

Номер картки ПриватБанку для збору коштів на позашляховик: 5457082271937794, Тарас Кришталь.

Давайте разом наближати нашу Перемогу!

Степанівська територіальна громада

Залиште свій коментар