Спортивні змагання на Роздільнянщині (результати нещодавніх турнірів)

У ЛИМАНСЬКОМУ відбувся турнір з вільної боротьби серед дорослих та юнаків. Під керівництвом тренера Володимира Бахтадзе вперше за період карантину в режимі змагання відбулась зустріч новачків та досвідчених борців.

Визначились переможці у своїх категоріях: Сергій Чебишев, Олександр Матвєєв, Віталій Гниляк, Олексій Скрипник. Призерами змагань стали: Євген Готиляк, Валентин Медведєв, Максим Сироватко, Нікіта Євдокимов, Михайло Бакшаєв, Олег Назаренко, Дмитро Костецький, Анатолій Богаченко. Захід вдався, ніхто не залишився поза увагою.

Сел. Лиманське. Турнір з вільної боротьби

Всі переможці та призери нагороджені. Сподіваємось, що нарешті буде відновлене нормальне, планове дозвілля молоді.

18 ЛИПНЯ на стадіоні «Спартак» відбувся захід, присвячений пам’яті відомого керівника, засновника та організатора спортивного руху Роздільнянського району, функціонера, незмінного протягом трьох десятиліть голови СО «Колос» Володимира Чеховського. Кубок В. Чеховського розіграли ветерани футболу Роздільної (тренери А. Рашковський та В. Сулима) і Лиманського (тренер Я. Довжанський).

Поєднання великого досвіду з нев’янучою майстерністю дозволило обом командам тримати у напрузі гру до останньої хвилини матчу.

У підсумку з рахунком 5:4 перемога посміхнулась команді Роздільної.

Володар Кубка В. Чеховського – команда Роздільної
18 липня 2020 року. Стадіон “Спартак” м. Роздільна

Багато спогадів, теплих поминальних слів було сказано про Володимира Чеховського після закінчення змагань. Більшість футболістів-ветеранів та три покоління спортсменів різних видів спорту вважали та досі вважають його своїм другим батьком. Пам’ять про Володимира Юхимовича назавжди залишиться в наших серцях.

20 ЛИПНЯ на районному стадіоні «Спартак» пройшли змагання з нагоди Всеукраїнського дня шахів та шашок. Турнір видався цікавим. Боротьба спортсменів інтелектуального розуму була напруженою та закінчилась закономірними результатами. Переможцями та призерами турніру стали наступні учасники: Ігор Мазниця, Ігор Пугач, Еліна Газетдінова, Віктор Гамар, Олександр Шагамага, Євгенія Трембовецька, Алла Буєвська, Анатолій Білик, Володимир Боднар.

Головним суддею була ветеран спорту Наталія Крулик.

Ці змагання були присвячені пам’яті капітана команди нашого району з шахів Віталію Крулику та капітану збірної Роздільнянського району з шашок Василю Карою. Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями та грошовими призами.

Володимир ЗІМІН, начальник відділу спортивно-масової роботи «Спартак»

Залиште свій коментар