Спорт. Разом до перемоги

24 серпня, у День Незалежності України, на стадіоні «Спартак» м. Роздільна відбулася фінальна гра на Кубок Роздільнянського району з футболу серед команд ФК «Кіровець» с. Калантаївка та ФК «Темп» с. Степанівка.

Гра була цікавою та напруженою. Кожна команда намагалася відкрити якнайшвидше рахунок і, нарешті, це вдалося команді ФК «Кіровець»: гол забив Денис Бонар. Атмосферу, яка панувала на стадіоні, словами не передати, напруга та радість злилися в одному радісному пориві, стадіоном лунали вигуки радості та щастя.

Другий тайм був не менш напруженим, але вже на 20-й хвилині тайму стало зрозумілим, що завдяки забитим горлам Артема Тулейбича, Степана Глубокого та Олександра Михальчука, який, до речі, став кращим гравцем матчу. З рахунком 4:0 наша команда здобула таку жадану перемогу. Кубок району поїхав до с. Калантаївка.

Найщирішими словами хочеться висловити подяку всім вболівальникам, команді ФК «Кіровець-ІІ», всім, хто в цей день підтримував наших гравців. Такої шаленої підтримки стадіон «Спартак», мабуть, ніколи не бачив. Дякуємо дівчатам групи «Ice Cream» за танець-підтримку в перерві між матчами, музикантам. Вдячні також усьому колективу Кіровської сільської ради, на чолі з В.І. Косовською: І.Б. Стефанець, Т.С. Гузовській, А.С. Бондаренко, які приїхали підтримати команду і подарували їй м’яч. Дякуємо тренерам Анатолію Чабану та Олексію Могилею за моральну та фізичну підготовку команди. Також висловлюємо вдячність С. Маслову, А. Мель, усім спонсорам, та небайдужим людям, які підтримували і підтримують команду морально і фінансово. Окремі слова подяки хочеться сказати на адресу депутата районної ради О.С. Гузовського за організацію та всебічну підтримку, а також усім, хто долучився до організації святкового дійства та фуршету, Інессі Терепі – за смачну картоплю.

І найголовніші вітання і вдячність команді «Кіровець» за їхню самовіддачу та наполегливість. Дякуємо їм за чудове свято футболу! Ви завжди для нас – найкращі! З перемогою вас, ФК «Кіровець»!