СПІВПРАЦЯ ЗАДЛЯ ЗАХИСТУ ГРОМАДИ ВІД ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ

12 січня 2023 року о 13:30 у залі засідань Роздільнянської міської ради за адресою: м. Роздільна, вул. Муніципальна, 17, заплановане проведення круглого столу «Співпраця задля захисту громади від інфекційних хвороб» в рамках проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».
Метою зустрічі є обговорення рівня поширення вакцинокерованих інфекцій, показників охоплення вакцинацією від СOVID-19 та плановими рутинним щепленнями, планування подальших спільних кроків щодо покращення показників вакцинації із залученням медиків, освітнього сектору, місцевої влади, лідерів суспільної думки, ГО та ЗМІ до промоції вакцинації в рамках реалізації завдань проєкту за напрямками «імунізація» та «комунікація».
Учасники круглого столу: Роздільнянський міський голова, профільний заступник, головний лікар та медичний директор Роздільнянського ЦПМСД, лікарі-інфекціоністи; керівники відділів освіти, комунікацій та охорони здоров’я Роздільнянської міської ради; директори загальноосвітніх навчальних закладів та закладів дошкільної освіти громади; старости громади; представники молодіжної ради, громадських організацій та ЗМІ.
Модератор та відповідальна за проведення заходу: Ганна Лєснікова – комунікаційник ОЦГЗ, кураторка проєкту від ГС «Коаліція за вакцинацію».
Результати обговорень круглого столу будуть висвітлені на ресурсах Роздільнянської територіальної громади.
Проєкт «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID – US Agency for International Development) і виконується організацією Pact у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss Tropical and Public Health Institute (Swiss TPH)), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейський інститут політики громадського здоров’я – ЄІПГЗ та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерацї охорони здоров’я Філадельфії, а також громадської спілки «Коаліція за вакцинацію» на підтримку Міністерство охорони здоров’я України та Центр громадського здоров’я України.
Джерело: Роздільнянська територіальна громада

Залиште свій коментар