Солодощі військовим

Ініціативні дітки декількох будинків по вул. Старобазарна нашого міста організували концертну програму з патріотичними піснями, віршами та танцями. Це вже не перший їх імпровізований захід. Своїх батьків та жителів навколишніх будинків вони частенько радують творчими виступами.


Але нещодавній благодійний концерт був особливим: вони вирішили присвятити його військовим. Під час заходу пролунав Гімн України, усім відома пісня-переможниця Євробачення «Стефанія» та інші українські пісні, що стали хітами після повномасштабного вторгнення військ російської федерації на українську землю. На зібрані за концерт кошти дітки придбали солодощів, які так полюбляють наші захисники.


На днях творчий колектив дівчаток та хлопчиків завітав до наших військових та передав печиво, цукерки та інші смаколики. Захисники з радістю прийняли гостинці від дітей, подякували їм за увагу та підтримку та, зі свого боку, теж не забарилися з частуванням. Вручили дітям консервовану солдатську кашу з сосискою, чим приємно вразили малечу. А під час спілкування намітили деякі спільні плани – провести найближчим часом виїзний концерт для військових за участю юних артистів. Це неабияк надихнуло дітей, які вже готують репертуар та цікаві номери, аби вразити особливу публіку.


Прагнення робити патріотичні заходи є позитивним моментом для самої малечі в умовах воєнного стану, а ще й важливою підтримкою для наших захисників. Наразі так мало можливостей хоча б якось розважитись, відволіктись від ситуації, що навколо, а такі концерти допомагають творчо висловити емоції дітям, підтримати один одного та країну, як вони наразі можуть. Для військових це теж важливо – відчувати підтримку дітей, на захист яких вони мужньо стали.


Тож, такі імпровізовані концерти гарний приклад для інших дівчаток та хлопчиків – об’єднуватися, готувати спільні заходи, проводити благодійні акції. Долучайтеся, дорогі діти та батьки, адже попереду непрості літні канікули, тому треба влаштовувати розваги дітям власноруч та не залишати їх без уваги.

Залиште свій коментар